Timo Revon toimittama henkilökuva I love Britney – Supertähden tarina nähdään Subtv:ssä maanantaina 22. marraskuuta, kello 20.30. Ohjelma uusitaan 4. joulukuuta samaan aikaan.
Pop-papitar Britney Spears on ehtinyt nuoresta iästään huolimatta paljon: hän on jo toista kertaa naimisissa ja kokoelmalevykin on valmis. Greatest Hits: My Prerogative tulee Suomessa kauppoihin keskiviikkona.
Puolituntinen I Love Britney – Supertähden tarina sukeltaa Britneyn ajatuksiin elämästä ja työstä. Ohjelmassa popparin äiti Lynne Spears ja muusikkoystävät kertovat ajatuksiaan popin supertähdestä. Oman käsityksensä ailahtelevasta Britneystä antavat myös amerikkalaisen rokkiyhtyeen Maroon5:n jäsenet ja Antti Tuisku.
+ I love Britney – Supertähden tarina | Subtv | ma 22.11, klo 20.30 ja uusinta la 4.12, klo 20.30