Tiistai 8.7.2025 Sää | Toimitus| Mainostajalle | Juttuvinkki | Palaute | Tilaa uutiskirje

Uusia jäseniä Leader Karhuseudun hallitukseen

Uutiset

Leader Karhuseudun hallitukseen valittiin muiden muassa Katja Aalto Kokemäeltä sekä Harjavallasta Seija Hakala ja varajäseneksi Maarit Naakka.

Leader Karhuseudun hallitukseen valittiin muiden muassa Katja Aalto Kokemäeltä sekä Harjavallasta Seija Hakala ja varajäseneksi Maarit Naakka.

Puheenjohtajana jatkaa Ilkka Äijälä Ulvilasta.

Leader Karhuseudun hallituksessa on yksitoista jäsentä. Puheenjohtaja valitaan vuosittain ja muiden jäsenten toimikausi on kaksi vuotta.

Maaseudun kehittämisyhdistys Karhuseudun alueeseen kuuluvat Kokemäki, Lavia ja muut Porin maaseutualueet, Harjavalta, Luvia, Nakkila sekä Ulvila.

· ·

Mainos: Satapirkan Tuholaistorjunta

Juttuvinkki

Tiedätkö jotakin kiinnostavaa? Kerro se meille. Kiitos jo etukäteen!

Juttuvinkki

TILAA UUTISET SÄHKÖPOSTIISI

Ilmainen uutiskirje lähetetään pääsääntöisesti joka päivä klo 8. Tilauksen tehtyäsi saat sähköpostiisi vahvistuslinkin. Jakelusta voit poistua milloin vain uutiskirjeestä löytyvällä linkillä.

Rekisteriseloste

Seuraava:

Edellinen: